Hotele ze stadniną Koni, pod Warszawą

Blisko Warszawy, ale wśród łąk i lasów. Świetna infrastruktura sportowa i zaplecze wellness, z zachowaniem kameralności obiektu. Basen, sala zabaw dla dzieci i liczne atrakcje dla maluchów. Najwyższy standard obsługi, jednak bez sztywnej, zobowiązującej atmosfery. Solidny wypoczynek i wysokiej jakości atrakcje – hotel ze stadniną czeka na Ciebie. Zapraszamy do lektury naszego artykułu!

 1. Jakościowy wypoczynek w pięknej okolicy
 2. Hotel ze stadniną i atrakcjami dla osób lubiących aktywnie spędzać czas
 3. Czas na naukę jazdy konnej!

Hotel ze stadniną to doskonałe miejsce do spędzenia wolnego czasu w ciekawy sposób.

Jakościowy wypoczynek w pięknej okolicy

Każdy z nas od czasu do czasu potrzebuje solidnego odpoczynku. To on chroni nas przed zmęczeniem i wyczerpaniem, zmniejsza ryzyko wystąpienia wypalenia zawodowego, frustracji, wspiera nas w radzeniu sobie ze stresem. Dodatkowo wspomaga efektywne działanie w trudnościach i przyspiesza regenerację. Gdy wybierasz się z najbliższymi na wakacje lub weekendowy wypad, by zregenerować baterie i nabrać nowej energii do działania, warto wybierać spośród obiektów oferujących aktywny wypoczynek i wiele różnych atrakcji. Przykładem jest BoniFaCio Spa & Sport Resort (sprawdź tutaj: https://www.hotelbonifacio.pl/hotel/hodowla-konikow-polskich).

Hotel z basenem zbudowany na zagubionej wśród mazowieckich łąk i lasów polanie pozwala być blisko natury, przebywać jak najwięcej na świeżym powietrzu oraz korzystać z aktywności sportowych. Korty tenisowe, trawiaste boiska, leśne trasy biegowe, tereny idealne do przejażdżek konnych, rowerowe szlaki, odkryty basen, w którym po zakończonym treningu można obserwować zachód słońca – to tylko część dostępnych atrakcji. Na miejscu czeka wysokiej jakości catering. Jest też możliwości organizacji różnorodnych atrakcji dla grup. Do tego dochodzą dwie restauracje, sale szkoleniowe, strefa chillout, centrum SPA & Wellness z gabinetami kosmetycznymi i sale dla dzieci.

Hotel ze stadniną i atrakcjami dla osób lubiących aktywnie spędzać czas

Możliwość obserwacji poruszających się z gracją koni dopełnia sielskiego klimatu obiektu. A gdybyś chciał stępem, kłusem lub galopem pokonywać leśne dukty – konie oraz tutejsi instruktorzy będą do Twojej dyspozycji. Osoby lubiące aktywny wypoczynek mogą też liczyć na:

 • profesjonalne, pełnowymiarowe boisko piłkarskie z naturalną murawą;
 • boisko do siatkówki plażowej;
 • wielofunkcyjne boisko ze sztuczną nawierzchnią;
 • korty tenisowe;
 • boiska do badmintona;
 • odkryty basen pływacki;
 • kryty basen z przeciwprądem;
 • sprzęt do waterpolo;
 • siłownię z wysokiej jakości sprzętem Technogym;
 • salę fitness z lustrami;
 • oznakowane trasy rowerowe, biegowe i nordic walking;
 • szlak kajakowy rzeki Wkry;
 • basen z hydromasażem.

BoniFaCio jest idealnym hotelem dla sportowców, w którym poza bogatym zapleczem i szeroką gamą możliwości czeka wykwalifikowana kadra specjalistów. Trenerzy personalni opisywanego obiektu to miłośnicy sportów outdoorowych, którzy ze spaceru w lesie potrafią uczynić wymagający, ale i pełen przygód marsz. Nauczą poruszać się na biegówkach, zmotywują do biegania, poprowadzą trening funkcjonalny.

Czas na naukę jazdy konnej!

Trudno jest jednoznacznie określić, ile będą trwały zajęcia jazdy konnej, ponieważ każdy opanowuje technikę w swoim indywidualnym tempie. Niektóre osoby już po kilku lekcjach są w stanie wyjechać w teren. Jednak zazwyczaj opanowanie podstaw jest kwestią kilku tygodni. Aby zacząć przygodę z jazdą konno, najlepiej w pierwszej kolejności zapisać się do szkółki jeździeckiej i skorzystać z usług doświadczonego instruktora. W opisywanym ośrodku, instruktorzy szkółki jeździeckiej wprowadzą chętnych w świat hippiki, podpowiedzą, jak doskonalić technikę jazdy, a zaawansowanych zabiorą na jazdę w terenie. Tutejsze konie doskonale radzą sobie również w zaprzęgu, dlatego goście są zapraszani do bryczki.

Czytaj więcej

Jak zaplanować wycieczkę nad morzem z psem?

Jak zaplanować wycieczkę nad morzem z psem? Zdecydowana większość właścicieli psów traktuje swoje czworonogi jak pełnoprawnych członków rodziny. Nic zatem dziwnego, że chcą oni zabrać swoich pupili na wakacje na wycieczkę nad morze.  Oczywiście wiąże się to z wieloma...

czytaj dalej