Psi Fryzjer – Groomer w Nowym Sączu

Zadbaj o swojego pupila i spraw żeby był i zdrowy i piękny

Trymowanie psów

Zabieg polega na usuwaniu martwych włosów wraz z cebulkami. W ten sposób robimy miejsce na nową, zdrową okrywę włosową, zapewniamy skórze większy dostęp powietrza, psom ładniejszy wygląd, a wam oszczędzamy sprzątania.

Strzyżenie i kąpiel

Dwie podstawowe czynności, dzięki którym twój pupil będzie zadbany i ładny. Kąpiel odbywa się w miłej atmosferze i z użyciem profesjonalnych kosmetyków dobranych do rodzaju okrywy włosowej. Natomiast to, czy zastosowane zostanie strzyżenie czy też inna technika, ustalisz z groomerem.

Wyczesywanie psów

Niektórych ras, jak np. husky, nie poddaje się strzyżeniu. W takich przypadkach wykonujemy profesjonalne, intensywne wyczesywanie. Ten zabieg, podobnie jak trymowanie, pozwala na utrzymanie okrywy włosowej w dobrej kondycji, a także zapewnia ładny wygląd psa i ogranicza gubienie sierści w domu.

Obcinanie pazurów

Jeśli twój pupil nie biega zbyt dużo po chropowatym podłożu, jego pazury nie ulegają naturalnemu ścieraniu. Wtedy należy co jakiś czas pojawić się u groomera na obcięcie pazurów, aby nie rosły zbyt długie. W ten sposób zapewnisz psu lepszy
komfort podczas chodzenia.

Czyszczenie zębów

O higienę jamy ustnej psa należy dbać regularnie, przy czym zwykłe czyszczenie
zębów można wykonywać w domu. Natomiast już usuwanie kamienia nazębnego to
trudniejsza czynność, którą powinien wykonać specjalista. Polecamy wykonanie tego zabiegu w naszym salonie.

Strzyżenie psa w Nowym Targu

W naszym salonie dbamy kompleksowo i w pełni profesjonalnie o zdrowy i piękny wygląd waszych ulubieńców. Używamy nowoczesnego sprzętu oraz wypróbowanych, markowych kosmetyków, które starannie dobieramy do rodzajów okrywy włosowej. Wciąż się szkolimy i śledzimy wszelkie groomerskie nowinki, aby wasi domowi pupile zyskiwali u nas trendy wygląd.

Zadbane psiaki i zadowoleni klienci to dla nas priorytet, a przy okazji także zawodowa satysfakcja.

Dlaczego warto wybrać nas salon groomerski?

Bardzo sumiennie i poważnie podchodzimy do swojej pracy, czego wynikiem jest
staranna pielęgnacja psów. Ale oprócz tego my po prostu kochamy swoją pracę, a
przede wszystkim kochamy psiaki. Dlatego przez cały pobyt w salonie staramy się im
zapewnić jak największy komfort psychiczny, żeby pozytywnie zapamiętały wizytę.

Co robić w Nowym Sączu?

Nowy Sącz to nie tylko piękne miasto ale również świetne miejsce do spędzenia ze swoim psiakiem. Tutaj możesz znaleźć najciekawsze miejscówki w Nowym Sączu

Bazylika św. Małgorzaty w Nowym Sączu

Oddech historii czuć jeszcze wyraźniej w pochodzącej z przełomu XIII i XIV wieku Bazylice św. Małgorzaty w Nowym Sączu. Pomimo wielowiekowego trwania świątynia nadal pełni swoją funkcję, są w niej odprawiane nabożeństwa i spotykają się tu wierni.

Miasteczko Galicyjskie w Nowym Sączu

Unikatowa, śliczna miejscówka z rekonstrukcjami historycznych obiektów. Znajdziesz tu starosądecki Ratusz, dwór szlachecki, domy mieszkalne z urządzonymi warsztatami rzemieślniczymi czy remizę strażacką.

Sądecki Park Etnograficzny w Nowym Sączu

Skansen znajduje się obok Miasteczka Galicyjskiego. To największy skansen w Małopolsce, prezentuje architekturę drewnianą i tradycję ludową dawnych grup etnograficznych tutaj zamieszkujących, m.in. Lachów i Górali Sądeckich, a także Łemków.