Psi Fryzjer – Groomer w Tarnowie

Zadbaj o swojego pupila i spraw żeby był i zdrowy i piękny

Trymowanie psów

Zabieg polega na usuwaniu martwych włosów wraz z cebulkami. W ten sposób robimy miejsce na nową, zdrową okrywę włosową, zapewniamy skórze większy dostęp powietrza, psom ładniejszy wygląd, a wam oszczędzamy sprzątania.

Strzyżenie i kąpiel

Dwie podstawowe czynności, dzięki którym twój pupil będzie zadbany i ładny. Kąpiel odbywa się w miłej atmosferze i z użyciem profesjonalnych kosmetyków dobranych do rodzaju okrywy włosowej. Natomiast to, czy zastosowane zostanie strzyżenie czy też inna technika, ustalisz z groomerem.

Wyczesywanie psów

Niektórych ras, jak np. husky, nie poddaje się strzyżeniu. W takich przypadkach wykonujemy profesjonalne, intensywne wyczesywanie. Ten zabieg, podobnie jak trymowanie, pozwala na utrzymanie okrywy włosowej w dobrej kondycji, a także zapewnia ładny wygląd psa i ogranicza gubienie sierści w domu.

Obcinanie pazurów

Jeśli twój pupil nie biega zbyt dużo po chropowatym podłożu, jego pazury nie ulegają naturalnemu ścieraniu. Wtedy należy co jakiś czas pojawić się u groomera na obcięcie pazurów, aby nie rosły zbyt długie. W ten sposób zapewnisz psu lepszy
komfort podczas chodzenia.

Czyszczenie zębów

O higienę jamy ustnej psa należy dbać regularnie, przy czym zwykłe czyszczenie
zębów można wykonywać w domu. Natomiast już usuwanie kamienia nazębnego to
trudniejsza czynność, którą powinien wykonać specjalista. Polecamy wykonanie tego zabiegu w naszym salonie.

Strzyżenie psa w Tarnowie

W naszym salonie dbamy kompleksowo i w pełni profesjonalnie o zdrowy i piękny wygląd waszych ulubieńców. Używamy nowoczesnego sprzętu oraz wypróbowanych, markowych kosmetyków, które starannie dobieramy do rodzajów okrywy włosowej. Wciąż się szkolimy i śledzimy wszelkie groomerskie nowinki, aby wasi domowi pupile zyskiwali u nas trendy wygląd.

Zadbane psiaki i zadowoleni klienci to dla nas priorytet, a przy okazji także zawodowa satysfakcja.

Dlaczego warto wybrać nas salon groomerski?

Bardzo sumiennie i poważnie podchodzimy do swojej pracy, czego wynikiem jest
staranna pielęgnacja psów. Ale oprócz tego my po prostu kochamy swoją pracę, a
przede wszystkim kochamy psiaki. Dlatego przez cały pobyt w salonie staramy się im
zapewnić jak największy komfort psychiczny, żeby pozytywnie zapamiętały wizytę.

Co robić w Tarnowie?

Tarnów to nie tylko piękne miasto ale również świetne miejsce do spędzenia ze swoim psiakiem. Tutaj możesz znaleźć najlepsze miejsca do spacerów z psem w Tarnowie

Góra Świętego Marcina w Tarnowie

Początków Tarnowa należy szukać na Górze św. Marcina (384 m n.p.m.), wzgórzu oddalonym od obecnego rynku o ok. 3 km. To właśnie na nim odkryto pozostałości grodu plemiennego Wiślan oraz monarchii pierwszych Piastów datowane na IX-XI wiek. 

Park Strzelecki i Mauzoleum gen. Józefa Bema w Tarnowie

Jedną z wizytówek Tarnowa jest odrestaurowany Park Strzelecki. Znajdziesz w nim stary drzewostan, urokliwe alejki, barwne kwiaty, dobrze wyposażony ogródek jordanowski z bezpiecznym placem zabaw dla dzieci oraz Mauzoleum generała Bema. Mauzoleum obok ratusza jest chyba najbardziej charakterystyczną budowlą Tarnowa.

Rynek Główny i Ratusz w Tarnowie

Jeden z najpiękniejszych rynków w Polsce, takim bez wątpienia jest Rynek Główny w Tarnowie. Kameralne miejsce otoczone urokliwymi renesansowymi kamienicami pochodzącymi z XVI-XIX wieku, ciut przypominające dawne włoskie miasta.